Geoblog.pl    mucha    Podróże    Nie mogło być inaczej w zimie, kolejny raz Indie :)    W końcu
2019

W końcu

Holandia
Holandia, Schiedam

Od mojej ostatniej podróży do Azji Płd- Wschodniej minął już kawałek czasu. Jedną podróż do Indii, pokrzyżowała mi operacja kręgosłupa, z której wyszedłem całkiem nieźle. Planować zacząłem już jakis czas temu, moje mysli leciały w kierunku Tajlandii, Wietnamu, Kambodży i może Laosu. Z ciekawosci sprawdziłem ceny biletów do mojego ukochanego Mumbaju, i parę minut później miałem już bilet :) Takiej okazji jaką zaproponowały linie Brussel Air, nie mogłem odpuscić, bezposrednie loty w obie strony, za 400 euro. Witaj przygodo :D Tym razem atakuję ponownie południe, Tamil Nadu, Pondicherry, południowy kraniec Indii Kanyakumari, i znowu moja ukochana Kerala :) Będą swiątynie, ostre jedzenie doprawiane mlekiem kokosowym, dużo jeżdżenia i moje ulubione języki, tamil i malayalam :)

stock
stock - 2018-07-23 12:26
Czemu te języki ulubione? Umiesz coś powiedzieć?:)

mucha
mucha - 2018-07-23 19:01
Lubię ich brzmienie ;) a parę słów podłapałem, pracujac z tamilami i keralczykami, podobnie jak hindi czy telugu ;) że mówić to za dużo powiedziane, raczej kilka pojedynczych słów :)

mamaMa
mamaMa - 2019-07-25 22:47
Jak dobrze sie cos takiego czyta - operacja kregoslupa (brzmi groznie) na tyle sie powiodla, ze jedziesz do Indii! Swietnie!

I zdrowia i powodzenia zycze:)

mucha
Robert